Aangenaam herfstweer, veel publiek  dat een recordaantal van 3348 deelnemers aanmoedigde in de 27e editie van de Diepe Hel Holterbergloop! En uitstekende winnaars op de wedstrijdafstand, de Brooks 10 EM, met Luc Schout en Patty den Ouden.

Klik hier voor alle uitslagen van de Diepe Hel Holterbergloop 2014

Podium per afstand

 Brooks 10 EM Mannen senioren

1 2 Luc Schout GAC Gemert 1e Msen 51:05 51:05
2 11 Paul Zwama Phanos 2e Msen 51:14 51:13
3 5 Gert-Jan Liefers AV ’34 3e Msen 51:23 51:22

Brooks 10 EM Mannen 40+ 

8 1294 Henk Smalbrugge BB lopers 1e M40 55:07 55:06
9 16 Dahir Hasan Hanzesport 2e M40 55:18 55:17
11 15 Jan Paalman Roosdom Tijhuis 1 3e M40 56:09 56:09

 Brooks 10 EM Mannen 50+

24 1166 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 1e M50 59:40 59:39
32 20 Marcel Klamer LAAC Twente 2e M50 1:00:48 1:00:47
33 1022 Wout Mensink Running2000 3e M50 1:00:58 1:00:56

Brooks 10 EM Vrouwen senioren 

18 30 Patty den Ouden Daventria 1e Vsen 58:24 58:22
50 31 Ydwine van de Veen AV Heerenveen 2e Vsen 1:03:08 1:03:07
64 32 Tess Boekema BB lopers 3e Vsen 1:04:12 1:04:11

 Brooks 10 EM Vrouwen 35+

43 36 Esmé Möricke Cifla 1e V35 1:01:51 1:01:49
44 35 Hellen de Vries BB lopers 2e V35 1:02:07 1:02:06
57 34 Ingrid Prigge LAAC Twente 3e V35 1:03:50 1:03:48

Dextro 5 EM  Mannen senioren 

1 2251 Mark Muller AV Holten 1e Msen 26:45 26:44
2 2250 Joep Emmen BB lopers 2e Msen 26:52 26:51
3 3576 Erik Lindenholz HAC ’63 3e Msen 27:08 27:07

 Dextro 5 EM Mannen 40+

6 3572 Johan Kats Daventria 1e M40 27:18 27:17
19 3504 Melchior van de Pol AV ’34 2e M40 29:09 29:07
20 3662 Harald van Gils Loopgroep Aart Stigter 3e M40 29:44 29:25

 Dextro 5 EM Vrouwen Senioren

14 2262 Rachel Klamer Nederland 1e Vsen 28:21 28:21
18 2264 Stella Kubsch Utrecht 2e Vsen 29:06 29:05
40 3599 Ellis Bebseler Ambt Delden 3e Vsen 31:44 31:43

Dextro 5 EM Vrouwen 35+

68 3361 Vanessa Lorkeers Atletics Nijverdal 1e V35 33:15 33:13
141 3326 Ria Roosink AV Rijssen 2e V35 35:53 35:49
177 3146 Ivonne Wessels Hellendoorn 3e V35 36:40 36:32

 

  2 EM Mannen t/m 16 jaar

1 4414 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 1e J-16 10:50 10:49
3 4402 Gert Tijhuis Atletics Nijverdal 2e J-16 11:59 11:58
4 4411 Roy van Os Atletics Nijverdal 3e J-16 12:04 12:03

2 EM Mannen senioren

2 4525 Jorn Jansman Nederland 1e Man 11:22 11:20
7 4524 Tom Wouda Goor 2e Man 12:22 12:21
9 4528 Tim Reimerink Almelo 3e Man 12:29 12:26

2 EM Vrouwen t/m 16 jaar 

10 4453 Sanne Averesch AV Rijssen 1e M-16 12:31 12:31
11 4451 Ellen van der Kolk TION 2e M-16 12:32 12:30
12 4457 Elke Pronk Atletics Nijverdal 3e M-16 12:33 12:32

2 EM Vrouwen senioren

14 4511 Henriëtte Oberink AV ’34 1e Vrouw 12:49 12:47
18 4520 Tamara Buijse Wierden 2e Vrouw 13:37 13:35
27 4513 Elise Brummer Hengelo Ov 3e Vrouw 15:17 15:15

Rabo Kidsrun jongens 10 t/m 12 jaar

1 4153 Jonas Phijffers De Es 1e J1012 3:33 3:32
2 4152 Joran Klumperman De Drie Linden 2e J1012 3:38 3:37
4 4159 Frank Seppenwoolde Rijssen 3e J1012 3:45 3:44

Rabo Kidsrun jongens  t/m 9 jaar

3 4013 Wouter Seppenwoolde Rijssen 1e J-9 3:44 3:43
11 4000 Luc Stegeman Haarschool 2e J-9 3:54 3:53
21 4030 Christian Leusink Julianaschool 3e J-9 4:04 4:04

Rabo Kidsrun  meisjes 10 t/m 12 jaar

7 4235 Nikita Hammink Almelo 1e M1012 3:50 3:49
9 4236 Maud Jongman Hengelo Ov 2e M1012 3:52 3:52
10 4252 Renée Mollink Atletics Nijverdal 3e M1012 3:54 3:53

Rabo Kidsrun meisjes  t/m 9 jaar

16 4095 Suzanne Blikmans De Triangel 1e M-9 3:57 3:54
38 4080 Iris Poelakker De Schaapskooi 2e M-9 4:15 4:15
42 4090 Silke Ketting Markelo 3e M-9 4:17 4:15